Już jutro premiera teledysku do „Not a Bad Thing”! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Już jutro premiera teledysku do „Not a Bad Thing”!
Dodano: 19 Mar 2014  przez: Ola  w kategoriach: Not a Bad Thing, The 20/20 Experience - 2 of 2, The Ellen DeGeneres Show

W końcu! Doczekaliśmy się klipu promującego singiel „Not a Bad Thing” z albumu The 20/20 Experience – 2 of 2!

Już jutro podczas programu The Ellen DeGeneres Show będziemy mogli zobaczyć światową premierę teledysku do utworu „Not a Bad Thing”. Video zostanie poprzedzone minutowym trailerem od JT, a następnie wszyscy widzowie EllenTV.com! zobaczą po raz pierwszy cały wideoklip.
Przypomnijmy, że ten utwór to już trzeci singiel z albumu The 20/20 Experience – 2 of 2, który doczekał się swojego teledysku. Jego poprzednikami były teledyski do utworów: tanecznego „Take Back the Night” oraz klimatycznego ” TKO”. Wsłuchując się w utwór, domyśleć się tylko możemy że teledysk ponownie będzie opowiadał historię miłosną, jednak kto wie, Justin lubi nas zaskakiwać! 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI