Kolekcja Toma Forda dla Justina Timberlake’a – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Kolekcja Toma Forda dla Justina Timberlake’a
Dodano: 07 Lis 2013  przez: Ola  w kategoriach: Style, The 20/20 Experience World Tour, Tour

Niesamowita, ekskluzywna kolekcja  Toma Forda składająca się z 600 elementów została zaprojektowana specjalnie dla Justina Timberlake’a i jego ekipy z okazji 20/20 Experience World Tour.

Tom Ford z którym Justin współpracuje od jakiegoś czasu, jest autorem jego najlepszych stylizacji zarówno w teledyskach (m.in.  Sui & Tie)  jak i podczas przeróżnych uroczystości, w których Justin zachwyca swoim nietuzinkowym stylem.

„Justin ma świetną osobowość, styl i wie czego chce, co sprawia że projektowanie dla niego to czysta przyjemność (…) On jest niesamowicie utalentowany” – powiedział Tom Ford w swoim oświadczeniu.

600-elementowa kolekcja to osiem kompletnych stylizacji dla samego Justina, pozostałe to stroje m. in. dla członków zespołu, tancerzy i ochroniarzy.

jtlive-7-web 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI