Koncerty Justina w Finlandii zagrożone? – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Koncerty Justina w Finlandii zagrożone?
Dodano: 04 Kwi 2014  przez: TheDawid1994  w kategoriach: The 20/20 Experience World Tour, Tour

Sankcje przeciwko Rosji za aneksję Krymu mogą okazać się bolesne dla amerykańskich gwiazd popu i ich fanów w Europie.

Być może takie gwiazdy jak Miley Cyrus, Justin Timberlake, Robbie Williams, Peter Gabriel, Aerosmith czy też Elton John, będą zmuszone do odwołania swoich letnich koncertów w Finlandii, które miały się odbyć w helsińskiej Hartwall Arena. Hala jest własnością Giennadija Timczenki oraz braci Borysa i Arkadego Rotenbergów, którzy są na liście osób objętych amerykańskimi sankcjami. Justin w stolicy Finlandii ma zagrać 12 maja. Wszystkie bilety na imprezę w Hartwall Arena są już wyprzedane.

Giennadij Timczenko, którego majątek „Forbes” oszacował na ponad 8 mld dolarów, do niedawna był udziałowcem firmy Gunvor, potentata w handlu ropą. Pozbył się udziałów dzień przed o głoszeniem przez USA antyrosyjskichsankcji. Ponad to Timczenko to przyjaciel Władimira Putina i były oficer KGB. Natomiast bracia Rotenbergowie dzięki przyjaźni z prezydentem Rosji dorobili się fortuny na dostarczaniu rur Gazpromowi. Cała trójka założyła w Finlandii spółkę Arena Events Oy i w ubiegłym roku kupili największą fińską halę – razem z klubem hokejowym. Giennadij Timczenko ma podwójne obywatelstwo – rosyjskie i fińskie.

źródło: ekonomia.rp.pl


 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI