KONKURS: Ogłoszenie wyników – Justin Timberlake Polska
logo-jt
KONKURS: Ogłoszenie wyników
Dodano: 30 Kwi 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Site

Nasz konkurs, w którym do wygrania 3 płyty „The 20/20 Experience”, dobiegł końca. Przypomnijmy, że aby wygrać płytę w wersji deluxe, trzeba było być 10 osobą która wysłałą poprawne odpowiedzi na następujące pytania:

1. Z jaką artystką wystąpił Justin na gali Brit Awards 2003?

Oczywiście chodzi o Kylie Minogue, z którą Justin wykonał piosenkę z repertuaru  grupy Blondie – Rapture”. Większość odpowiedzi było poprawnych. Pojawiła się także odpowiedź Janet Jackson, jednak z tą artystką JT zaśpiewał w przerwie Super Bowl w roku 2004.

2. Jaką nazwę nosi film, w którym główne role zagrali Justin i Mila Kunis?

Tytuł tego filmu to „Friends with Benefits”. W polskim tłumaczeniu „To tylko sex”. To pytanie nikomu nie sprawiło trudności i wszystkie odpowiedzi były poprawne.

3. Komu Justin zadedykował piosenkę „Mirrors”?

W jednym z wywiadów Justin powiedział, że inspiracją do napisania piosenki była jego ówczesna dziewczyna, a obecna żona, Jessica Biel. To właśnie jej dedykowana jest piosenka. Jednak zaliczaliśmy także odpowiedz swoim dziadkom, ponieważ im zadedykował teledysk do tej piosenki.

Płytę w wersji deluxe wygrywa Aleksandra Cieciora (frugoac@), natomiast jako 20 poprawną wiadomość wysłała Kasia Brom (katej567@) i to ona dostanie podstawową wersję krążka. Trzecią osobą powiadomimy w specjalnym poście na facebooku.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Do zwycięzców wysłaliśmy wiadomość z prośbą o dane osobowe. Prosimy o jak najszybszą odpowiedź i gratulujemy wygranej.

Załoga Justin Timberlake Polska

Nagrody ufundowane przez administrację Justin Timberlake Polska 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI