» KONKURS: Ogłoszenie wyników Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Nasz konkurs, w którym do wygrania 3 płyty „The 20/20 Experience”, dobiegł końca. Przypomnijmy, że aby wygrać płytę w wersji deluxe, trzeba było być 10 osobą która wysłałą poprawne odpowiedzi na następujące pytania:

1. Z jaką artystką wystąpił Justin na gali Brit Awards 2003?

Oczywiście chodzi o Kylie Minogue, z którą Justin wykonał piosenkę z repertuaru  grupy Blondie – Rapture”. Większość odpowiedzi było poprawnych. Pojawiła się także odpowiedź Janet Jackson, jednak z tą artystką JT zaśpiewał w przerwie Super Bowl w roku 2004.

2. Jaką nazwę nosi film, w którym główne role zagrali Justin i Mila Kunis?

Tytuł tego filmu to „Friends with Benefits”. W polskim tłumaczeniu „To tylko sex”. To pytanie nikomu nie sprawiło trudności i wszystkie odpowiedzi były poprawne.

3. Komu Justin zadedykował piosenkę „Mirrors”?

W jednym z wywiadów Justin powiedział, że inspiracją do napisania piosenki była jego ówczesna dziewczyna, a obecna żona, Jessica Biel. To właśnie jej dedykowana jest piosenka. Jednak zaliczaliśmy także odpowiedz swoim dziadkom, ponieważ im zadedykował teledysk do tej piosenki.

Płytę w wersji deluxe wygrywa Aleksandra Cieciora (frugoac@), natomiast jako 20 poprawną wiadomość wysłała Kasia Brom (katej567@) i to ona dostanie podstawową wersję krążka. Trzecią osobą powiadomimy w specjalnym poście na facebooku.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Do zwycięzców wysłaliśmy wiadomość z prośbą o dane osobowe. Prosimy o jak najszybszą odpowiedź i gratulujemy wygranej.

Załoga Justin Timberlake Polska

Nagrody ufundowane przez administrację Justin Timberlake Polska


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT