Książka Justina już 30 października! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Książka Justina już 30 października!
Dodano: 14 Sie 2018  przez: levandowicz  w kategoriach: Hindsight: & All The Things I Can't See In Front Of Me

Justin Timberlake za pośrednictwem konta na Instagramie poinformował w piątek (tj. 10 sierpnia br.) o tym, że jego książka będzie mieć swoją premierę 30 października 2018 roku. „Hindsight: & All The Things I Can’t See In Front Of Me” łączy wiele anegdot, spostrzeżeń i refleksji dotyczących życia Justina oraz jego kariery. Zawiera w sobie wiele zdjęć z prywatnego archiwum, a także prac Marka Nguyena (współpracującego z Justinem podczas trasy „Man Of The Woods Tour”). Timberlake omawia wiele aspektów swojego dzieciństwa, wczesnej miłości do muzyki oraz inspiracje. Opisuje proces powstawania utworów, dzieli się szczegółami z pracy podczas koncertów czy na planach filmowych. Wprost mówi o byciu ojcem i mężem, o związkach i próbach odnalezienia siły i spokoju.

Książka zawiera 288 stron, zostanie wydana pod nakładem wydawnictwa Harper Disign. Udział w powstawaniu książki ma Sandra Bark czy Michael Bierut. Nie wiadomo jeszcze czy książka będzie dostępna w Polsce. Obecnie trwa przedsprzedaż książki w serwisach Amazon, Barnes & Noble, Target, BOOKS-A-MILLION, International, Indiebound, Indigo, Harper Collins. Poniżej zamieszczamy posty Justina na instagramie oraz okładkę książki.

  


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI