Lista „TIME 100” – setka najbardziej wpływowych ludzi na świecie – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Lista „TIME 100” – setka najbardziej wpływowych ludzi na świecie
Dodano: 19 Kwi 2013  przez: Michał  w kategoriach: Interviews, Rankings, Wedding

Co roku magazyn Time sporządza taką listę. W tym roku znalazło się na niej miejsce dla Justina Timberlake’a! Artysta jest w tym gronie razem z takimi ludźmi jak Barack Obama (prezydent USA), Papież Franciszek I, LeBron James (koszykarz NBA) czy Jay-Z (zajął pierwsze miejsce na liście). O komentarz związany z Justinem został poproszony sam Stevie Wonder!

Spotkaliśmy się kiedy Justin był w *NSYNC i grał na harmonijce podczas jednego z ich utworów. Odkryłem, że jego dziadek był pastorem Kościoła Baptystów i to odzwierciedlało się w niektórych rzeczach, które robił w muzyce — on oczywiście przyszedł z kościoła, ale także przyswajał inne gatunki muzyki: gospel, rock, hip-hop.

Jego siła pochodzi z tego, że brzmi, tak jakby miał zabawę z robienia muzyki i umie interpretować utwór — chodzi o to, że ty czujesz te emocje. Myślisz, potrafię się do tego odnieść albo wierzę w to i słuchacz to też czuje. Kiedy Justin czyta taki utwór jak “Cry Me a River” albo “Suit & Tie,” to stajesz się częścią tych emocji.

Myślę, że wszystko jest świetne kiedy spędzasz przy tym najwięcej czasu w życiu. Justin osiągnął wiele w młodym wieku, wykorzystał swoje atuty i jeszcze znalazł czas na oddanie siebie — on otrzymuje, a potem ponownie daje. On ma tę duszę. Robi boską robotę poprzez korzystanie ze swojego talentu.

Oprócz tego Justin został poproszony o opinie na temat Jimmiego Fallona, który również znalazł się na liście.

Jimmy Fallon nie może sobie po prostu pomóc.

Jest fantastycznym komikiem, utalentowanym muzykiem, idealnie się wciela w różne role. Jimmy przedefiniował i doładował wieczorną telewizję poprzez jego autentyczną ekscytację i energię, która siedzi w tobie.

Prawdopodobnie fakt, że podczas oglądania cały czas się śmiejesz, powoduje, iż Jimmy staje się bardziej szczęśliwy. To wyjaśnia tę niezachwianą misję kiedy za każdym razem robimy wspólnie jakiś skecz albo przeskakujemy poprzez nasze zdania podczas każdego segmentu kiedy jestem częścią tego show. Jimmy jest wielkim dowcipnisiem — możesz znaleźć w nim życzliwość, której nie znajdziesz u innych —to powoduje, że za każdym razem czujesz się komfortowo kiedy widzisz go przed sobą każdej nocy i nie ma znaczenia jakie są to żarty, publiczność czuje, że oni też biorą w tym udział. Jest tak dlatego, że Jimmy kocha dzielić ten moment.

Mózg Jimmiego nigdy nie przestaje działać. Cały czas głośno żartuje albo improwizuje kiedy jesteśmy razem w jednym pomieszczeniu, nie patrząc na innych wokół siebie.

Wyobraź to sobie: Jestem w środku improwizacji podczas mojego ślubnego przyjęcia, na przeciwko 150 gości, wywnętrzam się do mojej wspaniałej narzeczonej. Zrobiłem pauzę wtedy pomiędzy moimi myślami i wtedy pojawił się Jimmy krzycząc dowcip z jego miejsca, iskrząc pomiędzy nami. To trwało jakieś 5-10 minut, kiedy wszyscy ryczeli ze śmiechu. Przerwanie mowy podczas ślubnego przyjęcia? Mówienie żartów w momencie kiedy twój kumpel szuka desperacko słów do powiedzenia, które jego żona zapamięta na zawsze? To zmieniło diametralnie tę chwilę, którą wszyscy zapamiętają.

To był Jimmy Fallon.

On po prostu nie może sobie pomóc i my mu też.

Całą listę możecie zobaczyć tutaj ;) 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI