Marty Kudelka wraca do teamu JT! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Marty Kudelka wraca do teamu JT!
Dodano: 02 Lut 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Other celebrities, The 20/20 Experience

Grafik Justina na luty jest dość napięty. Już za kilka godzin JT da swój pierwszy koncert w Nowym Orleanie, niebawem też będziemy mogli go zobaczyć na Grammy oraz Brit Awards. Nic więc dziwnego, że przygotowania do występów rozpoczęły się już tydzień temu.

Skąd taka informacja? Justin na swoje miejsce do ćwiczeń wybrał Millenium Dance Complex. Administrator budynku postanowił podziękować artyście (albo pochwalić się) na facebooku za wybranie jego studia. My, jako fani, nie mamy im tego za złe.  Wręcz przeciwnie. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że do załogi Timberlake’a wraca Marty Kudelka.

Kudelka to jeden z najbardziej rozchwytywanych choreografów na świecie. Współpracował z takimi gwiazdami jak Jennifer Lopez, Janet Jackson czy też z Justinem podczas ery FutureSex/LoveSounds (trasa FutureSex/LiveShow, teledysk do My Love). Możemy spodziewać się więc świetnych występów w tej erze. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI