» Materiały z tworzenia „The 20/20 Experience” Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Razem ze streamingiem albumu na iTunes na oficjalnej stronie Justina pojawiła się nowa podstrona, na której można zobaczyć materiały z procesu tworzenia projektu „The 20/20 Experience”. Jak widać, elementy będą udostępniane stopniowo, tak jak to było w przypadku pierwszej części, czy premiery „TKO”.

#1

#2

„The 20/20 Experience 2 of 2” wychodzi w tym tygodniu – 30 września 2013. Aby uczcić to wydarzenie, stworzyliśmy trójwymiarową planszę zza kulis tworzenia albumu. Co lepsze, „The 20/20 Experience 2 of 2” będzie dostępne do osłuchania na serwisie iTunes przez cały tydzień. Upewnijcie się więc, że przesłuchaliście album podczas, gdy będziecie przeglądać te wszystkie zdjęcia. Nowe zdjęcia i inne treści będą ujawniane każdego dnia do końca tego tygodnia. Bądźcie czujni!

..

Czytaj więcej…

#3

Oba albumy nazywają się „The 20/20 Experience” ponieważ przez 20 dni zostało stworzonych 20 piosenek. Kiedy zaczynaliśmy nagrywać, nikt – poza ekipą w studio – nie wiedział co się dzieje.

#4

Rob Knox i Andre Person przy pracach nad albumem.

#5

Spotkanie grupowe. Tak wiele talentów w jednym studio w tym Timbaland, Jerome „J-Roc” Harmon, Rob Knox, James Fauntleroy, Chris Godbey, gitarzysta Elliot Ives, ta lista jest o wiele dłuższa. Nic nie byłoby możliwe bez ich ciężkiej pracy i determinacji.

#6

Na klawiszach…

#7

Nagrywanie wokali do ‚Only When I Walk Away’

#8

Zamyślony… (podczas) ‚Not A Bad Thing’

Link do strony znajdziecie TUTAJ.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT