Mini-wywiad dla Examiner.com / Zwiastun „Only When I Walk” – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Mini-wywiad dla Examiner.com / Zwiastun „Only When I Walk”
Dodano: 16 Sie 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Interviews, The 20/20 Experience - 2 of 2

W tej erze Justin nie zbyt chętnie udziela wywiadów, tłumacząc się tym, że zazwyczaj dziennikarze odbiegają od tematów muzycznych i wypytują się o jego życie osobiste. Tym razem postanowił zrobić mały wyjątek dla portalu Examiner.com i zdradzić kilka szczegółów na temat płyty. „Nagrałem ogromną ilość materiału [na ten album] i ponad rok temu zdecydowałem się wybrać 20 utworów, które chciałem umieścić na płycie. Jednak kiedy zacząłem miksować te wszystkie piosenki, było dużo takich, które po prostu pokochałem, nie mogłem się oprzeć i musiałem dorzucić coś extra na drugą połowę” – zdradza Timberlake.

***

Fani Justina wykryli urywek piosenki „Only When I Walk”,  która leciała w tle jednego z wywiadów Timbalanda. Niestety nagranie jest słabej jakości, niemniej jednak zachęcamy do odsłuchania: 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI