Modelka opowiada o lyric video do „Suit & Tie” – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Modelka opowiada o lyric video do „Suit & Tie”
Dodano: 16 Lut 2013  przez: Anka  w kategoriach: Other celebrities, Suit & Tie

Kacy Owens dostała szansę, jakiej się nie spodziewała – miała okazję wystąpić w oficjalnym lyric video do najnowszego singla Justina Timberlake’a – „Suit & Tie”.

Owens, która na co dzień pracuje jako aktorka i modelka w Los Angeles, otrzymała telefon od jej agencji, która zaproponowała jej występ w teledysku pewnej gwiazdy klasy A. Przyjęła ofertę i pojechała na plan przerażona, ponieważ nie miała zielonego pojęcia, czyj będzie to teledysk. Jej przerażenie wcale się nie zmniejszyło, kiedy dowiedziała się, że chodzi tutaj o samego Justina Timberlake’a.

Jest bardzo fajnym, skromnym, bezpośrednim człowiekiem. Po prostu normalnym” powiedziała Owens. „Jest bardzo wysoki, co mnie zaskoczyło! Zwykle, kiedy spotykam ludzi, których przeważnie widuję tylko w telewizji, myślę „Łał, to chyba miniatura tego człowieka!” On zdecydowanie miniaturą nie jest.

Owens zwróciła uwagę na to, że kręciły ich kamery, kiedy robili sesję zdjęciową, ale nie miała pojęcia, że pojawi się w klipie, dopóki jej przyjaciel nie zauważył jej w teledysku, puszczanym w Good Morning America.

Myślałam, że pojawię się tylko na zdjęciach, więc byłam pozytywnie zaskoczona” powiedziała.

Owens i Timberlake są jedynymi ludźmi przedstawionymi w video – modelka w klipie poprawia muszkę artysty, śmiejąc się. Opisała go jako „bardzo bardzo miłego” i wspomniała, że dobrze rozmawiało się z nim na temat koszykówki.
Nie mogła zdradzić zbyt wielu szczegółów na temat zdjęć z powodu jej ścisłej umowy, ale zdradziła, że zostaną opublikowane 20 marca.

Klip dla Timberlake’a póki co był jej najważniejszym zleceniem. Miała okazję modelować również dla Anthropologie, JC Penney oraz MAC Cosmetics. Przykłady jej pracy można znaleźć na jej stronie internetowej. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI