MySpace startuje od zera – Justin Timberlake Polska
logo-jt
MySpace startuje od zera
Dodano: 26 Wrz 2012  przez: TheDawid1994  w kategoriach: MySpace

Myspace jeszcze żyje. Niegdyś najpopularniejszy serwis społecznościowy świata wciąż chce walczyć o uwagę użytkowników i – przede wszystkim – o pieniądze. Tym razem właściwie od podstaw.

Pod adresem new.myspace.com znajdziemy teaser nowej wersji Myspace – możemy obejrzeć wideo prezentujące nowe funkcje i działanie serwisu, a także zostawić adres e-mail by dowiedzieć się o nowościach. Jak deklarują twórcy, nowy Myspace budowany jest od zera. I trzeba przyznać, że to daje się zauważyć w prezentacji.

Będzie to już drugi redesign serwisu w ciągu ostatnich dwóch lat. Na przełomie lat 2010/2011 Myspace stał się bardziej uporządkowany – porzucono design, który obowiązywał w serwisie jeszcze od roku 2003. To jednak nie pomogło i Rupert Murdoch, którego koncern News Corp. kupił serwis za ponad pół milarda dolarów jeszcze w roku 2005, zdecydował się wystawić go na sprzedaż. W czerwcu 2011 właścicielami serwisu stali się Specific Media Group oraz Justin Timberlake, a przybliżona wartość transakcji wynosiła 35 mln dolarów.

MySpace będzie zintegrowany z Facebookiem (ściślej niż dotychczas) i Twitterem (to nowość), oferując możliwość rejestracji za pośrednictwem kont założonych w tych serwisach. Po założeniu w taki sposób konta użytkownicy będą mogli wyszukiwać innych znajomych z Facebooka, którzy również założyli w ten sposób konto na MySpace.

W filmiku obecny jest również oczywiście Justin Timberlake. Na przykładzie jego strony pokazano nowe rozwiązania dla profili dedykowanych artystom. Nowa jest między innymi możliwość sprawdzania statystyk dotyczących fanów.

To co przede wszystkim rzuca się w oczy, to dużo bardziej przejrzysty wygląd portalu. Nacisk położono na media. Małym, acz zauważalnym szczegółem jest też inny, jaśniejszy odcień tła. Nie da się ukryć, że prezentuje się dużo korzystniej od obecnej czerni.

Trudno powiedzieć, czy Myspace w takiej formie się przyjmie. Na pewno ma niewielkie szanse, by zyskać taką liczbę użytkowników jak kiedyś. Ale jeśli to nie wyjdzie, to będzie przynajmniej rewelacyjnie wyglądać.

..

źródło: pej.cz 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI