Nowe informacje dotyczące „Runner Runner” – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Nowe informacje dotyczące „Runner Runner”
Dodano: 01 Wrz 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Calendar, Runner Runner

Już 4 października do kin wejdzie „Runner Runner”, najnowszy film z udziałem Justina. W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat produkcji: nowe zdjęcia, zwiastuny, wywiady i daty promocji.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o występie Justina w rosyjskim programie Urgan Show. Dzisiaj doszły do nas słuchy, że udział Timberlake’a w programie będzie miał na celu promocję wspomnianego obrazu. Tego samego dnia, czyli 6 września, Justin będzie uczestniczył w konferencji prasowej „Runner Runner” w Moskwie. Dzień później, artysta pojawi się na rosyjskiej premierze filmu.

Na chwilę obecną nie wiadomo na ilu premierach filmu pojawi się Justin, jednak można przypuszczać, że udział Timberlake’a w promocji nie ograniczy się jedynie do Rosji.

. .

W sieci pojawiły się także nowe stillsy (zdjęcia powyżej) oraz krótkie wideo, w którym JT opowiada o swojej postaci. W wywiadzie możemy zobaczyć także reżysera obrazu, Brada Furmana oraz Bena Afflecka.

..

Gram Richiego Fursta, człowieka pokrzywdzonego przez hazard internetowy. Tracę wszystkie pieniądze, po czym dowiaduje się, że program zawiera algorytm, który oszukuje ludzi. Nie pozostało mi więc nic innego, jak tylko pojechać do Kostaryki. I zamiast poinformować o tym [odpowiednie organy], udaję się do Ivana Blocka, granego przez Bena.

Opisałbym Richiego jako osobę, która chce wszystko robić według zasad w niewłaściwym miejscu. Ta opowieść z upływem czasu staje się coraz bardziej mroczna.

credit: misterjustintimberlake.com 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI