Nowe zdjęcia i informacje o „Runner Runner” – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Nowe zdjęcia i informacje o „Runner Runner”
Dodano: 10 Lip 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Runner Runner

Do premiery „Runner Runner” zostało już tylko kilka tygodni, dlatego też twórcy filmu podają do informacji coraz to więcej szczegółów dotyczących obrazu, a na oficjalnej stronie produkcji pojawiają się ciągle nowe plakaty i bannery promocyjne.

Jednymi z nowo podanych informacji są oficjalne nazwy oraz daty premiery filmu w poszczególnych zakątkach świata. W naszym kraju „Runner Runner” pojawi się pod nazwą „Ślepy traf” a w kinach będziemy mogli go oglądać od 18 października.

Światowa premiera produkcji przewidziana jest na 26 września. Klikając w poniższe miniaturki, przeniesiecie się do albumu z plakatami i banerami. Aby otrzymywać informacje na bieżąco, możecie „zlajkować” oficjalny profil „Runner Runner” na facebooku. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI