Odkrywaj „The 20/20 Experience” – 3. i 4. DZIEŃ – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Odkrywaj „The 20/20 Experience” – 3. i 4. DZIEŃ
Dodano: 21 Mar 2013  przez: Michał  w kategoriach: Albums, Events, Gallery, justintimberlake.com, Mirrors, Photoshoots, Singles, Suit & Tie, The 20/20 Experience

Trzeciego dnia Justin odkrył (w tym miejscu) przed nami klip do swojego drugiego singla „Mirrors”, a następnie wyjaśnił prawdziwe znaczenie utworu. Kolejnym dodatkiem wideo do dnia z „The 20/20 Experience” był film z osobami, które współpracowały przy tworzeniu trzeciego albumu Timberlake’a. Na samym końcu opowiadał o powstaniu „That Girl” i o Tennessee Kids. Dodatkiem były zdjęcia z Target Presents the iHeartRadio Album Release Party. Dzisiaj JT mówił o tym dlaczego „Suit & Tie” jest jego jednym z ulubionych utworów, a także wspominał o współpracy z Jay-Z. Kolejną rzeczą omawianą tego dnia było znaczenie słów utworu „Pusher Love Girl”, następnie mogliśmy poznać ideę„Strawberry Bubblegum”. Między plikami audio do zobaczenia są zdjęcia z sesji do albumu, a później „stillsy” z wideo do „Suit & Tie”. Co jutro dostaniemy od Justina? Może coś specjalnego na ostatni dzień? Jeśli przegapiliście dwa poprzednie dni to możecie skoczyć tutaj do naszego poprzedniego newsa.

Specjalne zdjęcia z Target Presents the iHeartRadio Album Release Party:

Sesja zdjęciowa Toma Munro do „The 20/20 Experience”:

Zdjęcia z klipu „Suit & Tie”:

JT Cast of Characters: 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI