» Oficjalnie: Justin wystąpi na Brit Awards 2013 Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Rozdanie BRIT Awards jest największym wydarzeniem brytyjskiego przemysłu muzycznego. W 2013 roku nagrody zostaną przyznane już po raz trzydziesty trzeci. Podczas uroczystości 20 lutego 2013 jedenaście specjalnie zaprojektowanych trofeów odbiorą artyści, którzy w ciągu ostatniego roku odnieśli sukcesy zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na rynku międzynarodowym.

W tym roku organizatorzy postarali się, aby show było wyjątkowe, dlatego też na wielkiej scenie wystąpią największe gwiazdy. Swoje występy na gali potwierdzili już min.: Emeli Sandé, Robbie Williams, One Direction, Beyoncé i…Justin Timberlake! Tak, właśnie. Po długich latach nieobecności, Justin powraca w wielkim stylu i zalicza każdą większą imprezę. Warto wspomnieć, że już dzisiaj JT da swój pierwszy pełny koncert od kilku lat, a już niebawem będziemy mogli podziwiać go na gali rozdania nagród Grammy. Relację ze wszystkich wyżej wspomnianych imprez znajdziecie na naszej stronie.

Pełną listę nominacji i najświeższe informacje na temat Brit Awards 2013 można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: www.brits.co.uk, natomiast galę na żywo transmitować będzie kanał BBC Entertainment.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT