Oficjalnie: Justin wystąpi na Brit Awards 2013 – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Oficjalnie: Justin wystąpi na Brit Awards 2013
Dodano: 02 Lut 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Calendar, Performences

Rozdanie BRIT Awards jest największym wydarzeniem brytyjskiego przemysłu muzycznego. W 2013 roku nagrody zostaną przyznane już po raz trzydziesty trzeci. Podczas uroczystości 20 lutego 2013 jedenaście specjalnie zaprojektowanych trofeów odbiorą artyści, którzy w ciągu ostatniego roku odnieśli sukcesy zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na rynku międzynarodowym.

W tym roku organizatorzy postarali się, aby show było wyjątkowe, dlatego też na wielkiej scenie wystąpią największe gwiazdy. Swoje występy na gali potwierdzili już min.: Emeli Sandé, Robbie Williams, One Direction, Beyoncé i…Justin Timberlake! Tak, właśnie. Po długich latach nieobecności, Justin powraca w wielkim stylu i zalicza każdą większą imprezę. Warto wspomnieć, że już dzisiaj JT da swój pierwszy pełny koncert od kilku lat, a już niebawem będziemy mogli podziwiać go na gali rozdania nagród Grammy. Relację ze wszystkich wyżej wspomnianych imprez znajdziecie na naszej stronie.

Pełną listę nominacji i najświeższe informacje na temat Brit Awards 2013 można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: www.brits.co.uk, natomiast galę na żywo transmitować będzie kanał BBC Entertainment. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI