Pierwsze stillsy z „Trouble with the Curve” – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Pierwsze stillsy z „Trouble with the Curve”
Dodano: 29 Lip 2012  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Movies, Trouble With The Curve

„Trouble with the Curve” to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2012 roku. Musimy jednak przyznać, że jest to głównie zasługa powracającego na wielki ekran Clinta Eastwooda. 82-letni reżyser wycofał się z aktorstwa po filmie Gran Torino z 2008 roku, teraz powraca w filmie Trouble with the Curve, dramacie sportowym w reżyserii Roberta Lorenza, opartego na scenariuszu autorstwa Randy’ego Browna.

Oprócz Clinta Eastwooda i Justina Timberlake’a w obsadzie znaleźli się Amy Adams, Matthew Lillard oraz John Goodman. JT wcieli się w filmie w rolę byłego miotacza drużyny baseballowej, obecnie pracującego (podobnie jak bohater, którego gra Clint Eastwood) jako skaut młodych talentów w drużynie New York Yankees. Grana przez Timberlake’a postać, zakocha się w granej przez Amy Adams córce głównego bohatera.

Zaciekawieni? Jeżeli nie, to może zachęcą Was pierwsze zdjęcia promocyjne, które pojawiły się na stronie magazynu Entertainment Weekly”.

(aby zobaczyć zdjęcia w większych rozmiarach, wystarczy kliknąć w powyższe miniaturki) 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI