» [AKTUALIZACJA]: Lady Gaga potwierdza reaktywacje ‚N SYNC na VMA 2013! Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Tegoroczna gala Video Music Awards zapowiada się na imprezę wielkich powrotów. Po krótkiej nieobecności na scenę wracają Katy Perry i Lady Gaga, a według najnowszych plotek także ‚N Sync! New York Post donosi, że koledzy z zespołu dołączą do Justina na scenie. Oliwy do ognia dolały ostatnie wydarzenia z koncertu Justina w Miami, gdzie można było spotkać czterech z pięciu członków boysbandu.

Grupa rozpadła się z 2002 roku i od tamtej pory nie wystąpili wszyscy razem na scenie. Podkreślamy, że są to jedynie plotki. Czy okażą się prawdziwe, przekonamy się już niebawem.
Gala MTV Video Music Awards odbędzie się  25 sierpnia w Barclays Center w Nowym Jorku. Justin nominowany jest w sześciu kategoriach, w tym najważniejszej, Video of  the Year. Zapowiedź występu Justina możecie zobaczyć  na jego oficjalnej stronie.

.1.

(zdjęcie z koncertu Justina w Miami)

[AKTUALIZACJA:] W swoim najnowszym wywiadzie dla stacji iHeart Radio Lady Gaga potwierdziła reaktywację ‚N Sync na Video Music Awards. Spytana przez dziennikarze, czy jest podekscytowana swoim występem na gali, odpowiedziała: „Właściwie to bardziej jestem podekscytowana z powrotu ‚N Sync. (…) Czuję się jakbym znowu miała 15 lat.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT