[AKTUALIZACJA]: Lady Gaga potwierdza reaktywacje ‚N SYNC na VMA 2013! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
[AKTUALIZACJA]: Lady Gaga potwierdza reaktywacje ‚N SYNC na VMA 2013!
Dodano: 22 Sie 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Calendar, N'Sync, Performences, Rumours

Tegoroczna gala Video Music Awards zapowiada się na imprezę wielkich powrotów. Po krótkiej nieobecności na scenę wracają Katy Perry i Lady Gaga, a według najnowszych plotek także ‚N Sync! New York Post donosi, że koledzy z zespołu dołączą do Justina na scenie. Oliwy do ognia dolały ostatnie wydarzenia z koncertu Justina w Miami, gdzie można było spotkać czterech z pięciu członków boysbandu.

Grupa rozpadła się z 2002 roku i od tamtej pory nie wystąpili wszyscy razem na scenie. Podkreślamy, że są to jedynie plotki. Czy okażą się prawdziwe, przekonamy się już niebawem.
Gala MTV Video Music Awards odbędzie się  25 sierpnia w Barclays Center w Nowym Jorku. Justin nominowany jest w sześciu kategoriach, w tym najważniejszej, Video of  the Year. Zapowiedź występu Justina możecie zobaczyć  na jego oficjalnej stronie.

.1.

(zdjęcie z koncertu Justina w Miami)

[AKTUALIZACJA:] W swoim najnowszym wywiadzie dla stacji iHeart Radio Lady Gaga potwierdziła reaktywację ‚N Sync na Video Music Awards. Spytana przez dziennikarze, czy jest podekscytowana swoim występem na gali, odpowiedziała: „Właściwie to bardziej jestem podekscytowana z powrotu ‚N Sync. (…) Czuję się jakbym znowu miała 15 lat. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI