Premiera koncertowego filmu już we wrześniu! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Premiera koncertowego filmu już we wrześniu!
Dodano: 27 Lip 2016  przez: TheDawid1994  w kategoriach: DVD, The 20/20 Experience World Tour

Oficjalny zapis trasy The 20/20 Experience World Tour to jeden z tych projektów, na który fani czekają najbardziej. Od ostatniego koncertu (a także od daty nagrywania filmu) minęło już 19 miesięcy, a zapowiedzianego DVD jak nie było, tak nie ma. Część fanów zaczęło się zastanawiać, czy plany jego wydania nie zostały porzucone, a sam artysta milczy na ten temat. Na szczęście są inne źródła informacji.

Oficjalna strona Toronto International Film Festival poinformowała, że podczas tegorocznej edycji imprezy swoją premierę będzie miał wspomniany film. Obraz w reżyserii Jonathana Demme’a nosi tytuł „JT + The Tennessee Kids” i będzie trwał 90 minut.

Toronto International Film Festival będzie się odbywać od 1-11 września. Na razie nie wiadomo czy film trafi do kin czy też zostanie wydany na dysku Blu-Ray i DVD. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI