» Premiera wideoklipu „Take Back The Night” Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

..

Dzisiaj o godzinie 13:00 swoją premierę miał mieć klip do najnowszego singla Justina z kontynuacji „The 20/20 Experience”, „Take Back The Night”. Jadnak zamiast teledysku, naszym oczom ukazała się plansza, składająca się z pięciu części (aby zobaczyć kliknij TUTAJ). Aby odblokować kolejne etapy ‚gry’, na Twitterze musi pojawić się odpowiednia ilość wiadomości zawierających w sobie hasło #TAKEBACKTN. Jeśli chcecie jak najszybciej zobaczyć najnowsze dzieło Justina, wspomóżcie nas i wysyłajcie wiadomości z podanym hasłem. Poproście o pomoc swoich bliskich, przyjaciół, znajomych. Do dzieła!

CZĘŚĆ 1:

Znajdujemy się w niebieskim samochodzie na jednej z ulic Nowego Jorku. Klikając na auto dowiadujemy się co zrobić, by odblokować kolejną część planszy.

CZĘŚĆ 2:

Kolejny etap odblokowany. Plansza rozwinęła się dalej i dojeżdżamy do Yankee Stadium, gdzie 19 lipca Justin dał koncert. Z podanych informacji dowiadujemy się, że koncert był kamerowany. Czy oznacza to, że zapis z występu będzie wydany na DVD? Mamy taką nadzieję! Więcej zdjęć możecie zobaczyć na oficjalnym profilu Justina na Stipple.

AKTUALIZACJA: Jednak nie DVD! Koncert na Yankee Stadium był nagrywany przez 12 kamer na potrzeby teledysku „Take Back The Night”, w którym będziemy mogli zobaczyć ujęcia  z występu.

CZEŚĆ 3:

Jesteśmy w połowie drogi, a JT dodaje kolejne zdjęcia z teledysku. Samochód, który zobaczymy w teledysku to Chevelle SS z 1970 roku, jeden z ulubionych wozów muzyka.

Jedna ze scen rozgrywa się w zakładzie fryzjerskim. Załoga, która pracowała nad charakteryzacją, poprosiła Justina, by nie dotykał żadnych rzeczy, zanim nie nakręcą teledysku.

CZĘŚĆ 4:

Justin dodał kolejne ujęcia, tym razem z klubu Apotheke, który znajduje się w Chinatown. Dziewczyna za JT na zdjęciu poniżej, to jedna z jego choreografek – AJ Harpold.

CZĘŚĆ 5:

Klip został właśnie odblokowany. Możecie zobaczyć go na samej górze. Reżyserią zajęli się Jeff Nicholas, Jonathan Craven, którzy współpracowali już z Justinem nad klipem do Tunnel Vision, oraz Darren Craig.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT