Reżyser „Trouble with the Curve” o Justinie – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Reżyser „Trouble with the Curve” o Justinie
Dodano: 03 Wrz 2012  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Movies, Other celebrities, Trouble With The Curve

„Trouble with the Curve” wejdzie do amerykańskich kin już 21 września. Obraz w reżyserii Roberta Lorenza jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku, a wszystko to za sprawą powracającego na ekrany Clinta Eastwooda. Do światowej premiery zostało już tylko kilka dni, jest to dobry czas do udzielenia kilku wywiadów i wypromowania filmu. Z takiej możliwości skorzystał reżyser, Robert Lorenz. W wywiadzie dla stacji MTV opowiedział o współpracy z aktorami i o samej produkcji. Fragmenty dotyczące Justina poniżej:

Jak przebiegała praca z Justinem w porównaniu do Clinta?
Pomimo że Justin jest młodszy i mniej doświadczony, był zdecydowanie bardziej zainteresowany efektami jego pracy oraz miał ogromny wpływ na swoją postać. On ma świetne pomysły. Byłem zadowolony z tych które wniósł do filmu i jego roli, to sprawiło, że jego postać stała się bardziej wyrazista.

Jakie relacje na planie panowały pomiędzy Justinem a Clintem?
Rewelacyjne. W doborze aktorów do mojej produkcji pomagał mi Clint. Bardzo lubię Justina, a Clintowi spodobał się ten wybór, ponieważ jest fanem Timberlake’a. Przez lata obserwował jego występy w „Saturday Night Live”. Nie sądzę, że jest obeznany z resztą jego twórczości filmowej, ale to wystarczyło. [Clint] sądził, że to świetny pomysł, by dać Justinowi angaż w produkcji. Na planie podziwiał jego energię i jego poczucie humoru.

Cały wywiad w języku angielskim możecie zobaczyć na oficjalnej stronie MTV. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI