» Reżyser „Trouble with the Curve” o Justinie Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

„Trouble with the Curve” wejdzie do amerykańskich kin już 21 września. Obraz w reżyserii Roberta Lorenza jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku, a wszystko to za sprawą powracającego na ekrany Clinta Eastwooda. Do światowej premiery zostało już tylko kilka dni, jest to dobry czas do udzielenia kilku wywiadów i wypromowania filmu. Z takiej możliwości skorzystał reżyser, Robert Lorenz. W wywiadzie dla stacji MTV opowiedział o współpracy z aktorami i o samej produkcji. Fragmenty dotyczące Justina poniżej:

Jak przebiegała praca z Justinem w porównaniu do Clinta?
Pomimo że Justin jest młodszy i mniej doświadczony, był zdecydowanie bardziej zainteresowany efektami jego pracy oraz miał ogromny wpływ na swoją postać. On ma świetne pomysły. Byłem zadowolony z tych które wniósł do filmu i jego roli, to sprawiło, że jego postać stała się bardziej wyrazista.

Jakie relacje na planie panowały pomiędzy Justinem a Clintem?
Rewelacyjne. W doborze aktorów do mojej produkcji pomagał mi Clint. Bardzo lubię Justina, a Clintowi spodobał się ten wybór, ponieważ jest fanem Timberlake’a. Przez lata obserwował jego występy w „Saturday Night Live”. Nie sądzę, że jest obeznany z resztą jego twórczości filmowej, ale to wystarczyło. [Clint] sądził, że to świetny pomysł, by dać Justinowi angaż w produkcji. Na planie podziwiał jego energię i jego poczucie humoru.

Cały wywiad w języku angielskim możecie zobaczyć na oficjalnej stronie MTV.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT