Reżyser „Suit & Tie” o lyric video. – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Reżyser „Suit & Tie” o lyric video.
Dodano: 03 Lut 2013  przez: Anka  w kategoriach: Other celebrities, Suit & Tie

Kiedy dzwoni do ciebie Justin Timberlake, odbierasz. Ale kiedy dzwoni do ciebie, oświadczając swój wielki powrót do muzyki i chce, żebyś to właśnie ty wyreżyserował jego lyric video, musisz upewnić się, że to będzie najlepszy klip, jaki kiedykolwiek stworzyłeś.

Taki właśnie plan miał Laban Pheidias, kiedy dostał telefon proszący go o spotkanie z Justinem Timberlakiem, by omówić stworzenie klipu z tekstem piosenki do jego najnowszego singla „Suit & Tie”.

W swojej karierze stworzyłem już kilka lyric video i za każdym razem staram podnosić sobie poprzeczkę, ale to był pierwszy raz, kiedy mogłem odsunąć tekst piosenki na bok i stworzyć za nim oddzielną historię” powiedział Pheidias (41), który robił już lyric video dla Adama Lamberta, Sheryl Crow, czy też Alicii Keys.

Chciałem, żeby ten klip był porządny od początku do końca; ta intencja miała też dużo do czynienia z Justinem” powiedział MTV News. „Justin zwraca dużą uwagę na szczegóły, był bardzo podekscytowany tym projektem. Chciałem, żeby to video podniosło poprzeczkę pośród wszystkich oficjalnych teledysków.

Reżyser twierdzi, że jest bardzo zaskoczony tym, jak szybko wszystko udało im się załatwić.

Pheidias dostał telefon trzy tygodnie temu, żeby spotkać się z Timberlakem. To był dla niego pierwszy raz, żeby artysta, z którym pracuje, prosił o spotkanie, żeby omówić szczegóły oraz koncept filmu. Timberlake był pod wrażeniem pracy Labana, który wyreżyserował „Girl on Fire” Alicii Keys i stwierdził, że to właśnie on będzie najbardziej odpowiednią osobą do tego zadania.

Zapytał mnie „Co możemy zrobić, żeby sprawić, by to lyric video było tak dobre, jak to tylko możliwe?

A potem, następnego dnia, spotkał się z Justinem, wskoczył do odpicowanego GTO z 1960 roku i wybrał się na przejażdżkę po Hollywood, żeby nagrać zdjęcia do klipu. „Za każdym razem, jak widzicie, kiedy się uśmiecha, to nie jest gra” powiedział. „Po prostu świetnie się bawiliśmy, robiąc te zdjęcia i opowiadając dowcipy.

Załoga robiła zdjęcia od siódmej rano do prawie dwudziestej trzeciej. Pheidias i Timberlake współpracowali przy ustalaniu nawet najmniejszych szczegółów, takich jak czcionka tekstu piosenki, grafiki, które pojawiają się w teledysku, czy miejsca, w których robili zdjęcia. „Chciał mieć udział we wszystkim” powiedział. „Bardzo to szanuję. Ma dużo energii, która wprowadziła ten projekt w życie. Wystarczyło, że na siebie spojrzeliśmy i wiedzieliśmy dokładnie, jak to wszystko ma wyglądać.

Podczas spotkania omówili klimat klipu, czyli retro z elementami nowoczesnego vibe’u, inspirowanymi czarnym filmem z lat czterdziestych.

Edytowałem to video do momentu, kiedy musiałem dostarczyć je do Nowego Jorku” powiedział. „Teraz jestem gotowy na jeszcze większe projekty.

Zdecydowanie, Pheidiasowi i Timberlake’owi udało się stworzyć najlepszy lyric video wszech czasów. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI