Rob Knox częścią projektu „The 20/20 Experience” – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Rob Knox częścią projektu „The 20/20 Experience”
Dodano: 21 Sty 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Other celebrities, The 20/20 Experience

Fanom Justina raczej trudno skojarzyć nazwisko Roba Knoxa. Mało kto wie, że razem z Jamesem Fauntleroy’em i Timberlakiem, Knox tworzy producenckie trio, znane pod nazwą The Y’s . Chłopaki odpowiedzialni są min. za Love Sex Magic Ciary, Cold Case Love Rihnny czy Dead And Gone T.I.’a. Zaraz po tym, jak Justin ogłosił światu, że wraca do muzyki, pojawiły się plotki o współpracy obu panów nad nowym projektem Justina „The 20/20 Experience”. Jak do tej pory, były to jedynie spekulacje fanów. Dzisiaj, na specjalnym czacie, Knox potwierdził tę informację.

Suit & Tie otrzymało wiele mieszanych recenzji. Zdaje się, że ludzie albo to kochają, albo nienawidzą. Miło usłyszeć piosenkę, która nie zawiera w sobie pełno elektronicznych dźwięków oraz elementów dubstepu – zupełnie inną niż to, co grane jest teraz w radiach. Nie mogę się doczekać by usłyszeć Twój wkład w album [Justina Timberlake’a] Panie Knox.

O tak! Nigdy nie wiadomo, czego można się po nim spodziewać. Zawsze musi iść pod prąd. Smutne, że niewielu artystów jest zdolna na taki krok. Jak nie uda się za pierwszym razem, to za kolejnym. Duże ryzyko, duża nagroda.

Jakie to uczucie współpracować z tak światowym artystą jak Justin?

Tak naprawdę, to nigdy o tym nie myślałem. Po prostu cieszę się, że mogę tworzyć muzykę z tak wspaniałym artystą.

To pierwszy raz, kiedy znalazłeś się na liście producentów na albumie Justina, czy może pracowaliście już wcześniej podczas ery Justified i FutureSex/LoveSounds?

Spotkałem go raz, ale nigdy nie byłem częścią żadnego z jego albumów. Naszą pierwszą wspólną piosenką było Dead And Gone. Więc, tak. To mój pierwszy raz na jego albumie. To niesamowite doświadczenie.

Jak do tej pory potwierdzonymi nazwiskami na nowym albumie Justina są: Jay-Z, Timbaland, Jerome „J-Roc” Harmon, James Fauntleroy i wyżej wspomniany Rob Knox. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI