Singiel promujący II część „The 20/20 Experience” już niebawem?! [AKTUALIZACJA] – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Singiel promujący II część „The 20/20 Experience” już niebawem?! [AKTUALIZACJA]
Dodano: 10 Lip 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: The 20/20 Experience - 2 of 2

Premiera II części „The 20/20 Experience” planowana jest na 30 września b.r. Jadnak zanim krążek trafi na sklepowe półki, wypadałoby przedstawić światu singiel, który będzie dane wydawnictwo promował.

Dan Mason, dyrektor jednej z bostońskich rozgłośni radiowych, poinformował na Twitterze fanów Timbarlake’a, że pierwszy singiel z czwartego albumu wokalisty pojawi się już niebawem. Nie trudno się domyślić, że zaciekawieni fani muzyka od razu zasypali Masona lawiną pytań. Co ciekawe, dziennikarz bardzo chętnie na nie odpowiadał.

Na pytanie czy piosenka jest dobra, odpisał – „Jak Suit & Tie jest utrzymany w klimatach lat ’70, tak nowy singiel jest utrzymany bardziej w klimatach ’80, coś jak  ‚Off The Wall’ Michaela Jacksona”.

„Czy możesz powiedział kto jest producentem? Czy jest ktoś na featuringu?” – poprosiła niejaka Lisa. Nikogo na featuringu. Na oficjalnej stronie JT pojawią się wszystkie informacje.– otrzymała w odpowiedzi.

 „Singiel pojawi się późnym lipcem czy na początku sierpnia?” – zapytał kolejny fan.  „Znacznie wcześniej.”  – odpisał.

Link do profilu Dana Masona na Twitterze znajdziecie TUTAJ. Przypominamy także, że „Tunnel Vision” zostanie rozesłany do rozgłośni radiowych dopiero 15 lipca.

AKTUALIZACJA: Justin opublikował na swoim profilu na YT wideo zapowiadające drugą część „The 20/20 Experience”. W nagraniu wykorzystany został fragment piosenki „Take Back The Night”, która najprawdopodobniej jest pierwszym singlem promującym nowy krążek. Wideo poniżej:

.. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI