Świąteczna odsłona Trolls! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Świąteczna odsłona Trolls!
Dodano: 23 Paź 2017  przez: levandowicz  w kategoriach: Trolls

Wszystkich fanów „Trolls” czeka niespodzianka! Otóż 24 listopada swoją premierę będzie miała świąteczna odsłona animacji zatytułowana “DreamWorks Trolls Holiday,”.  W Polsce „Trolls Holiday” dostępny będzie na Netfliksie oraz na DVD. W „Trolls Holiday” powracają Anna Kendrick jako Poppy, Justin Timberlake jako Branch i Zooey Deschanel jako Bridget.

Fabuła półgodzinnego filmu obraca się wokół Poppy, królowej Trolli, która dowiaduje się, że Bergeni nie mają w swoim kalendarzu żadnego święta. Postanawia ruszyć w misję, by naprawić ten problem, którego Bergeni w ogóle nie zauważyli. Pełnometrażowy film „Trolle” był ogromnym sukcesem – zarobił 153 miliony dolarów na całym świecie, w tym 47 miliony dolarów w weekend otwarcia. Druga pełnometrażowa część filmu będzie mieć swoją premierę 10 kwietnia 2020 roku.

Premiera Sountracku do filmu już w ten piątek (tj. 27 października). Na krążku znów można będzie usłyszeć Justina Timberlake’a, Anne Kendrick oraz innych bohaterów. Oto tracklista:

1. Lookin’ For A Holiday (Anna Kendrick, James Corden, Ron Fuches, Caroline Hjelt, Aino Jawo & Kunal Nayyar)

2. Holiday (Anna Kendrick, Justin Timberlake, Zooey Deschanel, James Corden, Ron Fuches, Caroline Hjelt, Aino Jawo, Christopher Mintz-Plasse & The Bergens)

3. The Holla-Day For You (Anna Kendrick, Justin Timberlake, Zooey Deschanel, James Corden, Ron Fuches, Caroline Hjelt, Aino Jawo & Christopher Mintz-Plasse)

4.  Double-Down Speed Round (Anna Kendrick, James Corden, Ron Fuches, Caroline Hjelt, Aino Jawo & Kunal Nayyar)

5. Love Train ( (Anna Kendrick, James Corden, Ron Fuches, Caroline Hjelt, Aino Jawo, Kunal Nayyar & Walt Dohrn)

6. Friend Medley (Justin Timberlake, The Forrest Creatures & The Bergens)

7. Trolls Holiday Score Suite (Jeff Morrow)

52974707

——————————————————————————————-
AKTUALIZACJA
Soundtrack już dostępny do odsłuchu w Spotify oraz do kupienia w salonach Empik. Album można również kupić w Plus Music! 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI