T.I. na nowym albumie Justina? – Justin Timberlake Polska
logo-jt
T.I. na nowym albumie Justina?
Dodano: 20 Sty 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Other celebrities, The 20/20 Experience

Efekty współpracy Justina i rapera T.I.’a możemy podziwiać dosyć często: My Love”, „If I”, Dead And Gone i Winner. Macie ochotę na więcej?

W ostatnim wywiadzie dla „The Grio” Tip zdradził, że Justin kontaktował się z nim w związku z nową muzyką. Nie wyklucza, że skorzysta z oferty.  Nie wiem, czy to na nowy album Justina czy Timbalanda, ale rozmawiałem z nim przez telefon gdy byli razem w studiu. Przesłali mi kilka nagrań. Możliwe, że skorzystam.”

T.I. wyznał również, że cieszy się z powrotu Justina do muzyki i popiera jego decyzję – Ilekroć wielki artysta zdecyduje się na powrót do muzyki, zawsze jest to mile widziane. [Powrót Justina] Przyniesie coś, czego brakowało ostatnimi laty w tym przemyśle. Oczywiście gratuluję i popieram jego decyzję. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI