T.I. opisuje nowy utwór „Goodbye Homey” – Justin Timberlake Polska
logo-jt
T.I. opisuje nowy utwór „Goodbye Homey”
Dodano: 02 Lut 2013  przez: Anka  w kategoriach: Other celebrities, The 20/20 Experience

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje na temat rzekomej współpracy T.I. z Justinem przy tworzeniu „The 20/20 Experience”. Plotki te potwierdził sam T.I. w wywiadzie dla MTV News.

 

Get More: Music News

 

Kto jeszcze będzie zaangażowany w pracę nad albumem? Z całą pewnością producent „Suit & Tie”, Timbaland.

Tak, rozmawiałem z JT i Timem przez telefon„, zdradził T.I. podczas promowania swojego nowego filmu „Identity Thief”, w którym towarzyszą mu Jason Bateman i Melissa McCarthy. „Nagrywałem dla nich pod koniec ubiegłego roku. Nagrywali razem płytę i miałem przyjemność im w tym pomóc„, powiedział, zanim zdradził wstępny tytuł jednej z piosenek: „Wydaje mi się, że jedna z nich nazywa się „Goodbye Homey”; nagrałem z nimi może dwa lub trzy utwory.”

T.I. i Timberlake po raz pierwszy tworzyli razem podczas nagrywania jednej z piosenek na „Futuresex/Lovesounds” w 2006 roku. T.I. jest podekscytowany równie jak fani Timberlake’a i nie może się doczekać jego nowego stylu, jaki zapoczątkował w „Suit & Tie”: „Świetnie, że powrócił do muzyki. Utwór, który nagrał z Jayem jest fenomenalny. To zdecydowanie to, czego nam brakowało.

Raper nie wchodził w szczegóły, jeśli chodzi o to, jakie utwory pojawią się na płycie, jednak wyjaśnił ideę, która stoi za „Goodbye Homey”.

Cóż, w „Goodbye Homey” chodzi o pożegnanie się z czymś dla ciebie ważnym„, powiedział. „Niekoniecznie chodzi tu o jakąś osobę; to może być czas w twoim życiu, jakieś doświadczenie, związek, przyjaciel, który odszedł. „Goodbye Homey” ma wiele znaczeń i definicji. Kiedy usłyszysz ten utwór, pochłoniesz go i sam zdecydujesz o czym on jest. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI