» „The 20/20 Experience 2 of 2” Promo i list do fanów Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

Wczoraj, oprócz wspaniałego występu Justina na Video Music Awards, pojawił się filmik promujący drugą część albumu „The 20/20 Experience”. Timberlake opowiada w nim o całym projekcie jakim jest The 20/20 Experience, a także dlaczego zwlekał długo z wydaniem albumu.

Jeśli nie masz tej możliwości, żeby przeczekać i tworzyć [muzykę] wtedy, kiedy jesteś zainspirowany, to sam jesteś sobie winien. Kiedy to staje się jedyną rzeczą o której możesz myśleć gdy budzisz się w środku nocy to jest desperacja, która tłumi pasję do tego co robisz, a dla mnie pasja to jedyne co się liczy.

Również na strony artysty po VMAs pojawił się drugi w tym roku otwarty list do fanów.

Ostatnim razem kiedy pisałem do Was otwarty list, był to styczeń i obiecywałem, że nadejdzie „wielki 2013 rok”. Od tego momentu, przez Grammys do wydania pierwszej części The 20/20 Experience i aż do reakcji widzów na VMAs, była to niezła jazda. Mam nadzieję, że podobało Wam się tak mocno jak mi.

Ten list ma wam powiedzieć, że nie wszystko skończone… nawet nie jest blisko końca.

30 września, wychodzi druga część albumu The 20/20 Experience, „The 20/20 Experience 2 of 2”. Od momentu kiedy wszystkie utwory zostały napisane rok temu, ciężko czekało mi się na pokazanie ich światu. Nie mogę się doczekać kiedy wszyscy przesłuchacie całego The 20/20 Experience.

Tak więc zamieściłem krótki film, podczas którego nagrywam album. Możecie poczuć jak wyglądało te 20 dni. Nigdy tak się nie czułem w studiu nagraniowym.

Weźcie głęboki oddech TN Kids. Mamy przed sobą jeszcze pół roku.

Będzie dużo zabawy.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT