„The 20/20 Experience 2 of 2” Promo i list do fanów – Justin Timberlake Polska
logo-jt
„The 20/20 Experience 2 of 2” Promo i list do fanów
Dodano: 26 Sie 2013  przez: Michał  w kategoriach: Albums, Making Of, The 20/20 Experience, The 20/20 Experience - 2 of 2, Videos

Wczoraj, oprócz wspaniałego występu Justina na Video Music Awards, pojawił się filmik promujący drugą część albumu „The 20/20 Experience”. Timberlake opowiada w nim o całym projekcie jakim jest The 20/20 Experience, a także dlaczego zwlekał długo z wydaniem albumu.

Jeśli nie masz tej możliwości, żeby przeczekać i tworzyć [muzykę] wtedy, kiedy jesteś zainspirowany, to sam jesteś sobie winien. Kiedy to staje się jedyną rzeczą o której możesz myśleć gdy budzisz się w środku nocy to jest desperacja, która tłumi pasję do tego co robisz, a dla mnie pasja to jedyne co się liczy.

Również na strony artysty po VMAs pojawił się drugi w tym roku otwarty list do fanów.

Ostatnim razem kiedy pisałem do Was otwarty list, był to styczeń i obiecywałem, że nadejdzie „wielki 2013 rok”. Od tego momentu, przez Grammys do wydania pierwszej części The 20/20 Experience i aż do reakcji widzów na VMAs, była to niezła jazda. Mam nadzieję, że podobało Wam się tak mocno jak mi.

Ten list ma wam powiedzieć, że nie wszystko skończone… nawet nie jest blisko końca.

30 września, wychodzi druga część albumu The 20/20 Experience, „The 20/20 Experience 2 of 2”. Od momentu kiedy wszystkie utwory zostały napisane rok temu, ciężko czekało mi się na pokazanie ich światu. Nie mogę się doczekać kiedy wszyscy przesłuchacie całego The 20/20 Experience.

Tak więc zamieściłem krótki film, podczas którego nagrywam album. Możecie poczuć jak wyglądało te 20 dni. Nigdy tak się nie czułem w studiu nagraniowym.

Weźcie głęboki oddech TN Kids. Mamy przed sobą jeszcze pół roku.

Będzie dużo zabawy. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI