» Timberlake i Biel jako współprzewodniczący gali Robin Hood Justin Timberlake Polska wp_head(); ?>
image01
image01
image01
image01

 

W przyszłym miesiącu (13 maja) odbędzie się 25 rocznica działalności fundacji Roobin Hood, na której jako gwiazdy muzyczne wystąpi Elton John, Bono oraz Mary J. Blidge.

To wydarzenie będzie zbierać pieniądze dla różnych, nowojorskich organizacji walczących z biedą i tak się składa, że Justin Timberlake wraz z żoną Jessicą Biel będą mieli zaszczyt być współprzewodniczącymi tej gali.

Przewodniczącymi gali, która odbędzie się w Jacob K. Javits Convention Center, będą również: Henry Kravis z żoną Marie Josee, Les Moonves z żoną Julie Chen oraz Sonia i Paul Tudor Jones II (współzałożyciele fundacji).

„Ten wieczór ma na celu zwrócić uwagę na prace, które nasza fundacja miała okazję dokonać podczas ostatniego ćwierćwiecza, które pozwolą nam pomóc i polepszyć życie nowojorskich dzieci przez następne 25 lat„, pisze Patty Smith, przedstawicielka fundacji.

Od założenia fundacji w 1988 roku, gala Robin Hood stała się największym wydarzeniem charytatywnym w Nowym Jorku. W zeszłym roku impreza zebrała 59,2 milionów dolarów. Ogółem, organizacja zebrała i rozdysponowała 1,25 miliarda dolarów w ciągu całej swojej działalności.


(C) 2012-2018 JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA. ALL RIGHTS RESERVED            FACEBOOK     RAMI ARTWORK             KONTAKT