Timberlake i Biel jako współprzewodniczący gali Robin Hood – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Timberlake i Biel jako współprzewodniczący gali Robin Hood
Dodano: 19 Kwi 2013  przez: Anka  w kategoriach: Uncategorized

W przyszłym miesiącu (13 maja) odbędzie się 25 rocznica działalności fundacji Roobin Hood, na której jako gwiazdy muzyczne wystąpi Elton John, Bono oraz Mary J. Blidge.

To wydarzenie będzie zbierać pieniądze dla różnych, nowojorskich organizacji walczących z biedą i tak się składa, że Justin Timberlake wraz z żoną Jessicą Biel będą mieli zaszczyt być współprzewodniczącymi tej gali.

Przewodniczącymi gali, która odbędzie się w Jacob K. Javits Convention Center, będą również: Henry Kravis z żoną Marie Josee, Les Moonves z żoną Julie Chen oraz Sonia i Paul Tudor Jones II (współzałożyciele fundacji).

„Ten wieczór ma na celu zwrócić uwagę na prace, które nasza fundacja miała okazję dokonać podczas ostatniego ćwierćwiecza, które pozwolą nam pomóc i polepszyć życie nowojorskich dzieci przez następne 25 lat„, pisze Patty Smith, przedstawicielka fundacji.

Od założenia fundacji w 1988 roku, gala Robin Hood stała się największym wydarzeniem charytatywnym w Nowym Jorku. W zeszłym roku impreza zebrała 59,2 milionów dolarów. Ogółem, organizacja zebrała i rozdysponowała 1,25 miliarda dolarów w ciągu całej swojej działalności. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI