„TKO” kolejnym singlem? – Justin Timberlake Polska
logo-jt
„TKO” kolejnym singlem?
Dodano: 13 Wrz 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Rumours, The 20/20 Experience - 2 of 2

Od wydania „Take Back The Night” minęły już dwa miesiące. Utwór nie zawojował na listach przebojów tak jak jego poprzednicy, dlatego też wytwórnia Justina prawdopodobnie wypuści drugi singiel przed premierą albumu. Według niepotwierdzonych informacji, nową piosenkę usłyszymy już w następnym tygodniu.

Informacje o kolejnym singlu zdradził na Twitterze Jazzy Jim. Według DJ’a, kolejnym singlem z albumu jest „TKO”, który według niego brzmi jak połączenie „Cry Me A River”, „What Goes Around…” i typowego dla Timbalanda beatu. Muzyk zdradził również, że piosenkę usłyszymy w następnym tygodniu.

Prosimy podchodzić do tych informacji z lekką rezerwą, gdyż nie możemy ocenić czy DJ jest wiarygodnym źródłem. Gdy pojawi się więcej informacji na ten temat, od razu poinformujemy Was o tym na naszej stronie. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI