Tom Ford mówi o jego współpracy z JT – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Tom Ford mówi o jego współpracy z JT
Dodano: 02 Lut 2013  przez: Anka  w kategoriach: Other celebrities, Suit & Tie

Tom Ford miał okazję pomóc Justinowi Timberlake’owi w tworzeniu wyrafinowanego stylu, jaki mamy okazję oglądać w jego ostatnim teledysku.

Uwielbiam Justina”, powiedział Ford. „Ma wrodzony styl i ogromny talent. To była przyjemność i zaszczyt pracować z nim przez ten cały, niezwykle kreatywny proces.”

Oboje pracowali razem nad serią ubrań szytych na miarę, włączając w to kolekcję wieczorową, buty oraz akcesoria – to będzie „najważniejszy punkt „The 20/20 Experience””. Okładka nowego singla Timberlake’a, „Suit & Tie”, przedstawia samego JT, który ma na sobie  smoking Toma Forda, koszulę i satynową muszkę – symbol mody męskiej Toma Forda. Kolejne owoce ich współpracy (garnitur, skórzane mokasyny oraz spinki do mankietów z czarnymi onyksami) są widoczne w oficjalnym lyric video „Suit & Tie”. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI