„Tunnel Vision” kolejnym singlem z „The 20/20 Experience”! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
„Tunnel Vision” kolejnym singlem z „The 20/20 Experience”!
Dodano: 04 Cze 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Singles, The 20/20 Experience

Ostatnimi czasy u Justina dzieje się tak niewiele, że można by pomyśleć, że promocja pierwszej części „The 20/20 Experience” została już zakończona. Na całe szczęście tak się nie stanie, bowiem do brytyjskich rozgłośni radiowych już  15 lipca zostanie rozesłany kolejny singiel z płyty na którego wybrano piosenkę „Tunnel Vision”. Taką informacje podała dzisiaj stacja On Demand, która jest jedną z największych rozgłośni radiowych na Wyspach.

Warto wspomnieć, że promocja singli w Wielkiej Brytanii odbywa się nieco inaczej niż w Stanach. Od zmiany zasad na UK Official Chart wytwórnie płytowe często rozsyłają utwory do stacji radiowych w tym samym tygodniu w którym planowana jest premiera wideoklipu. Tym samym zapewniają sobie wyższy debiut na liście przebojów. Możemy zatem przypuszczać, że premiera teledysku (o ile powstanie) odbędzie się również w połowie lipca.

Trzymamy kciuki, aby „Tunnel Vision” poradziło sobie równie dobrze jak jego poprzednicy. Zadowoleni z wyboru singla? 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI