Więcej muzyki od JT w 2014 – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Więcej muzyki od JT w 2014
Dodano: 23 Lis 2013  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Collaborations

Kilka dni temu Beyoncé zarejestrowała nowe piosenki w Amerykańskim Stowarzyszeniu Kompozytorów, Autorów i Wydawców, ASCAP, którego zadaniem jest ochrona praw autorskich na rynku muzycznym. Nic w tym dziwnego, jeżeli nie dodać do tego informacji, że jednym z autorów obu zarejestrowanych piosenek jest Justin. Pierwszy utwór nosi nazwę „Free Fall”, drugi zaś, „Rock It Till Water Falls”. Za obie kompozycje odpowiedzialni są Timbaland, Beyoncé oraz zespół The Y’s, w którego skład wchodzi Justin. Dodatkowo, w proces tworzenia tej drugiej udział miał popularny piosenkarz R&B, Miguel. Fani przypuszczają, że utwory znajdą się na nadchodzącym krążku piosenkarki, którego premiera (najprawdopodobniej) nastąpi w kwietniu 2014 roku.

Obecność Justina na swoim nowym albumie potwierdził także w jednym z wywiadów T.I. Nowy album rapera będzie nosił nazwę Trouble Man II: He Who Wears the Crown, a jego premiera przewidziana jest na wiosnę 2014 roku. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI