Wszystkiego najlepszego Justin! – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Wszystkiego najlepszego Justin!
Dodano: 31 Sty 2014  przez: TheDawid1994  w kategoriach: Uncategorized

Dzisiaj nasz idol obchodzi swoje urodziny! Dokładnie 33. lata temu w Memphis, Tennessee urodził się Justin Randall Timberlake. Z tej okazji wszyscy fani z  Polski i całego świata życzą swojemu idolowi spełnienia wszystkich marzeń, zarówno zawodowych, jak i tych osobistych.
Życzymy Justinowi poczucia humoru, nawet gdy nie wszystko idzie po Jego myśli, ciągłych inspiracji do tworzenia nowej muzyki i dobrych ról filmowych, by rozwijał się jako artysta i wszystkiego czego sobie tylko zapragnie. Wszystkiego Najlepszego Justin!

Poniżej możecie zobaczyć filmiki, w których fani z całego świata składają Justinowi życzenia. W pierwszym filmiku pojawiają się także fani z  Polski (ok.7 minuty). Drugi filmik pochodzi od fanów z Rosji. Zobaczcie efekty.

.

. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI