Wywiady dla Capital FM UK, BBC Radio 1 oraz Kiss FM UK – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Wywiady dla Capital FM UK, BBC Radio 1 oraz Kiss FM UK
Dodano: 25 Lut 2013  przez: Anka  w kategoriach: Interviews

Podczas wizyty w Wielkiej Brytanii Justin udzielił kilku wywiadów dla brytyjskich stacji radiowych, między innymi dla Capital FM UK. Poruszali oni następujące tematy:

  • Powrót do muzyki – Justin stwierdził, że jest bardzo tym podekscytowany i czuje się znowu jak dziewiętnastolatek.
  • Występ na Brits Awards w 2003 roku – Justin opowiada, dlaczego chwycił Kylie Minogue za dolną część pleców ;): myślał, że podczas występu dostaną krzesła i nie chciał, żeby Kylie się przewróciła i miała na głowie nieprzyjemne nagłówki w gazetach.
  • Występ na Brits Awards w tym roku – JT bardzo cieszył się, że będzie mógł wykonać swoją nową piosenkę „Mirrors” na rozdaniu tych nagród.
  • Britney Spears – zapytano go, czy był zły, że „Suit & Tie” nie przebiło „Scream & Shout” Britney i Will.I.Ama – odpowiedział, że nie przeszkadza mu to, a Britney życzy jak najlepiej.
  • Dużo przekleństw – Justin nie ukrywa tego, że przeklina, jednak robi to tylko na występach, gdzie publika jest już dorosła. Odpowiedział: „Mam 32 lata, skarbie, nikt nie będzie mi rozkazywać.
  • Nowa fryzura – odpowiedział, że prostuje włosy szczotką i suszarką do włosów, używając przy tym jakichś olejków.
  • Pharell – zdradza, że pracował razem z nim nad albumem Pharrella. Powiedział też, że „The 20/20 Experience” było pod jego i Timbalanda produkcją.
  • The Legends of Summer Tour – odpowiedział, że razem z Jay-Z jeszcze planują, jak koncerty będą dokładnie wyglądać, ale będzie w tym dużo współpracy między nimi.

Wywiadu możecie posłuchać tutaj.

Justin udzielił również wywiadu dla BBC Radio 1, którego możecie posłuchać pod tym linkiem. Rozmawiał również z prezenterami Kiss FM UK. 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI