Wywiady po MTV Video Music Awards – Justin Timberlake Polska
logo-jt
Wywiady po MTV Video Music Awards
Dodano: 28 Sie 2013  przez: Michał  w kategoriach: Albums, Interviews, The 20/20 Experience - 2 of 2

Po fantastycznym występie na gali MTV VMA, Justin udzielił kilka wywiadów w różnych stacjach radiowych w celu promocji nadchodzącego albumu „The 20/20 Experience 2 of 2”. Najpierw JT udał się do AMP Radio, w którym mówił o:

 • swoich momentach na VMA: JT wyznał, że czuje się zaszczycony wyróżnieniem, które go spotkało, a także, że denerwował się przed występem, gdyż to pierwszy tak wyczerpujący fizycznie performance od długiego czasu. Przyznał także, że nie rusza się już tak zwinnie jak jeszcze kilka lat temu.
 • powrocie ‚N Sync: gdy Justin dowiedział się, że MTV chce go uhonorować nagrodą Michael Jackson Vanguard Award, od razu zadzwonił do kolegów z grupy i zaprosił ich do wspólnego występu. Zdradził także, że gdyby któryś z członków zespołu nie chciał pojawić się na gali, prawdopodobnie nie doszłoby do reaktywacji zespołu na ten jeden wieczór.
 • występie Miley Cyrus i Robina Thicke’a: artysta bronił piosenkarki, podkreślając, że Miley nie jest już dziewczynką i w ten sposób chciała podkreślić swoją kobiecość. Inne zdanie na ten temat mieli dziennikarze przeprowadzający wywiad, na co JT skwitował, że to tylko gala Video Music Awards, nie Grammy czy Oscary. Justin wspomniał także, że bardzo podobał mu się występ Kanyego Westa.
 • koncertowaniu z Jayem-Z: Timberlake wyznał, że raper jest bardzo miłym człowiekiem i przy tym profesjonalistą (nazawał go także najlepszym żyjącym raperem). W koncertach na żywo dla Justina najważniejszy jest kontakt z publiką i to, by każdy widz poczuł kontakt z artystą. Jego ulubioną częścią show podczas letniej trasy jest partia gitarowa podczas „99 Problems”.
 • o nowym albumie: artysta chce, aby ten album i jego pierwsza część były postrzegane jako jedna całość. „The 20/20 Experience 2 of 2” jest albumem bardziej eksperymentalnym o nieco mroczniejszym brzmieniu i  cytując muzyka: ‚a little more dirrty’.

(aby przenieść się do galerii, należy kliknąć w powyższe miniaturki)

Następnie Justin poszedł do Radia HOT 97, gdzie wywiad przeprowadziła z nim Angie Martinez. Z wywiadu możemy dowiedzieć się następujących rzeczy:

 • Justin ceni sobie anonimowość, którą zapewnia mu Nowy Jork. Ponieważ wszyscy żyją tutaj w pośpiechu, ludzie nie zwracają na siebie takiej uwagi, jak w innych miastach, a nawet, gdy ktoś go rozpozna, można wtopić się w tłum.
 • państwo Timberlake czasami udają się na podwójne randki z Beyonce i Jayem-Z.
 • muzyk wyraził także wdzięczność dla swojej matki, uważa, że to jej zawdzięcza wszystko, co teraz ma.
 • Justin stara się być obiektywny w kwestii przyznawania nagród, dlatego też uważa, że statuetka Michael Jackson Video Vanguard Award nie powinna trafić w jego ręce. Uznał też za upokarzające przyznanie mu nagrody noszącej nazwę Michela Jacksona, ponieważ uważa, że żaden artysta nie powinien żyć w cieniu innych.
 • ponownie spytany o występ Miley Cyrus powiedział, że najlepszą częścią występu była reakcja rodziny Smith (zobacz zdjęcie). Wyraził także swoją dezaprobatę faktem, że wszyscy skupili swoją uwagę na tym wydarzeniu. Tak jak w poprzednim wywiadzie uznał, że media niepotrzebnie robią tyle szumu wokół tego występu, ponieważ jest to gala Video Music Awards i w przeszłości odbyło się na niej wiele kontrowersyjnych rzeczy. Przyznał też, że lubi jej najnowszy singiel „We Can’t Stop”.
 • jeśli Justin i Jimmy Fallon znajdą odpowiednią ilość pasujących piosenek, powstanie kolejna część „History of Rap”. Muzyk zdradził także, jak powstała pierwsza część wspomnianego utworu.
 • w utworze „Sinatra In The Sand” (z nadchodzącego albumu Nasa) Justin śpiewa w stylu Franka Sinatry. Justin zdradził, że nie wiedział, że Jay-Z również ma swoją partię w utworze, nie słyszał także końcowego efektu (najprawdopodobniej prace nad utworem nie są jeszcze skończone).
 • Justin potwierdził także obecność Jaya-Z i Drake’a na kontynuacji „The 20/20 Experience”.
 • Na koniec Angie zadała bardzo ważne pytanie: “Gdzie widzisz siebie w kolejnych pięciu latach po zakończeniu aktualnej ery?” Justin odpowiedział, że nie będzie brał dłuższej przerwy od muzyki ponieważ dalej chce w tym tkwić. Po drugie będzie się skupiał z Timbalandem i Pharellem nad tym jaki obrać kolejny kierunek w muzyce.

(aby przenieść się do galerii, należy kliknąć w powyższe miniaturki)

Justin udzielił kolejnego wywiadu, tym razem było to radio Fresh 102.7. Ponownie został wypytywany o Miley Cyrus, ale także o Madonnę i Bena Afflecka, który w niedalekiej przyszłości wcieli się w postać Batmana.

 • Muzyk przyznał, że bardzo lubi Miley Cyrus. Znowu bronił jej mówiąc, że to tylko VMA, a miśki podczas występu były naprawdę fajne.
 • Co Justin sądzi o Madonnie? Cz chciałby z nią ponownie współpracować? Oczywiście. JT uważa Królową Popu za profesjonalistkę, oboje znają się od dawna i Timberlake darzy ją ogromnym szacunkiem.
 • Justin wyraził także swoje uznanie dla twórczości Bena Afflecka, z którym miał przyjemność współpracować na planie filmu „Runner Runner”. Na pytanie dziennikarzy czy jeżeli przyszliby do niego z propozycją zagrania Robina w filmie o Batmanie, Justin odpowiedział, że nie ma na to najmniejszych szans.

(aby przenieść się do galerii, należy kliknąć w powyższe miniaturki)

credit:timberlake-justin.com 


INFORMACJE O STRONIE
STRONA: JUSTIN TIMBERLAKE POLSKA
Działamy od: 1 lipca 2012
Kontakt: kliknij tutaj
Grafika i kodowanie: Honeymoon Backdrop
Hosting: Fan-Strefa.pl | Reklama
Licznik odwiedzin:

JustinTimberlake.pl to serwis tworzony przez fanów, który ma na celu gromadzenie fanów artysty, którym jest Justin Timberlake. Informacje znajdujące się tu należą do Justin Timberlake Polska oraz chronione są prawami autorskimi. Prosimy o nie kopiowanie niczego bez zgody autorów.
WYDARZENIA
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
01.01
wydarzenie
ELITE AFFILIATES
SHOUTBOX
OFICJALNE LINKI